Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Camelloti kaland

2 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Camelloti kaland Empty Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 30, 2011 8:38 am

A Lanc lakásában levő tükör a középkorba vitte Lanc-t és Lucy-t.
Lássuk mi történik velük.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 30, 2011 9:15 am

- Lanc nem izgalmas? Kérdeztem és felültem. Mélyet szippantottam a levegőbe.
- Most megmutathatod milyen is volt akkor.- Néztem rá csillogó szemekkel. A két sárkány még mindig egymást kergette, amin nagyon jól szórakoztam.
- Szerinted sikerül elkapnia?- Kérdeztem és hunyorogva ismét elfeküdtem a puha pázsiton.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 30, 2011 9:18 am

-Szívesen megmutatom neked a környéket,de szereznünk kellene valami korhű ruhát.-válaszoltam,majd én is az ég felé pillantottam.- Ha elkapják egymást akkor lesznek problémák,mert a nagyobbik sárkány mintha Morgana lenne.
Lassan odasétáltam Lucyhez és felsegítettem a földről.
-Gyere menjünk el a falú határáig, én bemegyek és szerzek ruhákat.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 30, 2011 9:30 am

- És az mit jelent, hogy Morgana?- Kérdeztem és felálltam. Leporoltam magam, majd elindultam mellette.
- Muszáj a ruha?- Kérdeztem kicsit vonakodva. Nemigazán szerettem a szoknyákat, de ha nagyon muszáj volt elfogadtam őket.
- Ugye nem fog semmi bajunk esni otthon, míg itt vagyunk?- kérdeztem kicsit félve.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 30, 2011 9:37 am

-Sajnos a korhű ruha muszály,mert nem akarom,hogy valaki megtámadjon bennünket. Ja és senkinek ne mond el,hogy tündér vagy én pedig vámpír. Itt még mindenki embernek hisz. Morgana pedig a Sárkány Úrnő, Artur nővére és a fekete mágia mestere.
Beszéd közben lassan sétáltunk a falu felé,majd amikor a határba értünk megkértem Lucy-t hogy várjon rám.
Lassan besétáltam a faluba és meg sem álltam a szabó házáig.
Gyorsan vettem Lucynek egy szoknyát és egy mellénykét,majd magamnak is szereztem egy nadrágot és egy zekét. A kardomat a hátamra csatoltam és elindultam vissza felé kezemben a csomagokkal.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 30, 2011 9:48 am

- Rendben.- Válaszoltam és végighallgattam. Mikor megkért hogy maradjak ott és várjam meg csendben álltam és vártam. Aztán nemsokára visszatért ruhákkal a kezében.
- Fordulj el légy szíves.- Kértem és gyorsan kibújtam a ruháimból és belebújtam az újba.
- Na milyen?- Kérdeztem és Lanc elé sétáltam. Hajamat feltűztem a frufrumnál fogva.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 30, 2011 9:54 am

Amikor visszafordultam,végig mértem Lucyt,majd elmosolyodtam.
-Úgy nézel ki mintha mindig is ilyen ruhákat hordtál volna.-válaszolom.-Ha bárki kérdezi, a küldetésem során találkoztunk és megkértél,hogy kisérjelek el Camelotban,mert látni szeretnéd a vár csodáit.
Lassan elindultunk a vár felé. Az emberek kiváncsian figyelték lépteinket és fő hajtással üdvözöltek engem.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 5:51 am

Éreztem, hogy arcomra halvány pír kerül Lanc válaszán.
- Köszönöm.- Mosolyogtam rá, majd belé karoltam és hagytam, had vezessen körbe. Mikor megláttam, hogy mindenki neki hajt fejet meglepődtem.
- Ezek az emberek ismernek téged?- Kérdeztem halkan, hogy csak ő hallja. Épp a válaszát vártam, mikor egy lovas közeledett felénk. Nem sokkal előttünk pattant le lováról majd felén sietett. Lanc előtt meghajolt, majd a férfi rám mérte súlyos pillantását.
- Uram, a király magához hívatja.- Mondta kimért és tisztelettudó hanggal. Tekintetét mindeközben rajtam tartotta. Szorosabban fogtam meg Lanc izmos kezét és közelebb húzódtam hozzá.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 5:57 am

- Igen,ismernek engem.-válaszoltam Lucy-nek,miközben egy a vár szolgái közül léptettet elénk lovával.
Elmondta,hogy Artur hívat, de közben a szemével Lucy-t nézte.
-Köszönöm,hogy szóltál.-válaszoltam a férfinak,majd óvatosan bepillantottam a fejébe.
Elég csúnya dolgokra gondolt, de mivel ebben a kórban a nők csak másodrendű szerepet töltöttek be az életben, ezt sajnos elkellet fogadnom.
-A hölgy külhoni kereskedő lánya, és mindenben a védelmemet élvezi.- mondtam a férfinak.-Mond meg a királynak, hogy rögtön megyünk,csak szerzünk magunknak mi is lovakat.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 6:04 am

Hálás voltam Lanc-nak szavainak. A katona a hallottak után bólintott egyet Lanc felé majd felém és felpattant a lovára, és a palota felé végtatott.
- Köszönöm..- Suttogtam.
- De ugye csak vicc volt a lovaglás?- Kérdeztem és félénk pillantást vetettem rá...
- Én.. még...soha nem... lovagoltam..- Vallottam be egy kicsit szégyellősen.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 6:17 am

-Szívesen.-válaszoltam,majd amikor a lovaglásról kérdezett,kérdőn néztem rá.- Nem lesz nehéz megtanulnod. Tudod ebben a korban a nök és a férfiak különféle nyergeket használnak. A hölgynyergekre oldalról kell felülni,hogy védjék a nők és a lányok erkölcseit. Ne félj, nem fogok gyors tempót diktálni.-mondtam halkan,mert közben megérkeztünk egy istálló elé.
Lassan belépkedtünk,majd az ott levő férfihoz léptem.
-Szép napot, Uram. Szükségem lenne két lóra és nyeregre.-mondtam.
-Természetesen Sir Lancelott.-felelt a férfi és két gyönyörű paripához vezettet minket.-Engedje meg Úrnőm,hogy segítsek felszállni önnek a lóra.-nyújtotta a kezét Lucy felé a férfi.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 6:29 am

Kicsit bizonytalanul tettem bele a kezem a férfiéba. Mikor felsegített a nyeregbe azonnal a kantárba kezdtem kapaszkodni.
- Lanc, ugye nem gondoltad, hogy egyedül feltudok menni.- Néztem rá kétségbeesetten Sose ültem még lovon, de valahogy nem is bántam eddig a percig.
- És mi lesz ha leesek?- Kérdeztem és a férfi szemébe néztem. Ahogy láttam Lanc-nak nem esett nehezére felmászni a nyeregbe.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 6:36 am

-Ne félj,nem fogsz leesni.-válaszoltam,majd odaléptettem,hozzá a loval.-Ha leesel elkaplak,ígérem.
-Köszönöm,uram a segítségét és fogadja el ezt hálám jeléül.-mondtam a férfinak,majd két arany tallért dobtam felé.
A férfi elkapta az aranyakat,majd mély meghajlással elköszönt tőlünk.
Lassan léptettünk ki az istállóból,hogy Lucy megszokja a ló mozgását,majd amikor már úgy tűnt megtalálta a közös hangot a loval megálltam.
Néztem ahogy léptett az út porában és bántam,hogy nem korában,még emberi lovagként találkoztam vele.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 6:46 am

Lassan elindultunk kifele. Eleinte iszonyatosan csúsztam oldalra, de egyre jobban belejöttem. Tekintetemet le nem vettem Lanc-ról. Mikor megállt, hogy bevárjon olyan furcsa volt a tekintete.
- Mi az?- Kérdeztem mikor odaértem elé. A ló lassan állt csak meg, nem volt szívem erősebben meghúzni a kantárt. Egy pillanatra körülnéztem s megláttam, hogy mindenki minket néz. Eléggé különös volt, de próbáltam figyelmen kívül hagyni. Már éppen ismét szóra nyitottam volna a szám, mikor hangos gyereksírást hallottam valamerről.
- Hallod?- Kérdeztem és körbepásztáztam a terepet. Egy kislányt láttam egy sötét sikátorban kucorogni.
- Várj egy percet kérlek.- Néztem Lanc-ra és óvatosan lecsúsztam a nyeregből. Nagy nehezen megálltam a lábaimon, majd a lány felé indultam.
- Mi a baj?- Kérdeztem tőle szelíden és óvatosan lehajoltam hozzá. Láttam, hogy megijedt tőlem.
- Ne félj, nem foglak bántani. Hogy hívnak?- Kérdeztem. Egy ideig csöndben nézett, majd megszólalt.
- Anna..- Vékony kis hangja és teste remegett.
- Szia Anna, én Lucy vagyok.- Mosolyogtam rá.
- Hol van az anyukád?- Faggattam tovább és lopva Lanc-ra néztem....
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 6:54 am

Amikor Lucy leszállt a lóról,én is lemásztam,majd a ló nyakára dobtam a kantárt.
Lassan Lucy és a kislány felé sétáltam,így pont sikerült odaérnem amikor Lucy megkérdezte a kislány nevét.
Halkan figyeltem a két lány beszélgetését,de közben minden érzékemmel a környezetet pásztáztam,hisz tudtam,hogy sok gonosztevő a gyerekeket használja fel aljas cselekedeteihez.
Amikor Lucy megkérdezte,hogy hol van a kislány édesanyja,halk pendülést hallottam,majd éreztem,hogy egy nyílvessző csapodik a fegyver forgató karomba.
-Lucy,vigyázz.-kiáltottam,majd hátra nyúltam és kirántottam a vállamból kiálló vesszőt.-Menj és vidd a lányt is ezt most nem akarjátok látni.-kiáltottam,miközben éreztem,hogy szemfogaim elkezdenek megnyúlni.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 7:05 am

Lanc hangja riasztott fel mosolygásomból. Mikor megláttam a vállat kissé rosszul lettem.
- Lanc vigyázz!- Kiabáltam, mikor megláttam egy újabb nyilat. Lehunytam a szememet és amilyen gyorsan csak tudtam Lanc és a kislány köré fontam a védőburkot. Annyi erőm már nem maradt hogy magamra is sikerüljön ráölteni és ennek hatására a nyíl pontosan engem talált el. A hasamba fúródva állt meg. A férfi aki az nyilakat lőtte ehülten nézett rám, majd elrohant valamerre. Energiám elhagyott és összeestem a földön. A védőburkot továbbra is fent tartottam Lanc-on és a kislányon.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 7:10 am

Láttam,hogy Lucy nem hallgat rám és ezért a rólam lepattanó nyíl őt éri.
Lassan letérdeltem mellé és a fejét az ölembe húztam.
-Szeretnél élni?-kérdeztem,majd egy gyors mozdulattal elkaptam a lány kezét.
-Ki volt ez és miért lőtt ránk?-kérdeztem a megszeppent lányt,majd figyelmemet megint Lucy felé fordítottam.
-Várom a válaszodat.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 7:16 am

Éreztem, hogy Lanc a fejemet fogja, vagy nem is tudtam pontosan mit csinál vele..
- Haza... vigyél haza..- Köhögtem és éreztem, hogy torkomat vér önti el.
- Félek..- Suttogtam és szaporán nyeltem saját véremet. Tekintetemmel Lanc-ot figyeltem és reméltem, hogy mihamarabb elvisz innen. Pár pillanat múlva egyre nehezebb lett a szemhéjam és szinte alig láttam már. Azt viszont tökéletesen hallottam, hogy paták dübörögnek mellettünk...Aztán minden sötét lett..

Lucy elájult, közben:

Egy kisebb csapat katona sietett Lanc segítségére.
- Uram..- Szólt az egyik komoly hangon Lanc-hoz.
- Mi történt?- kérdeztem és letérdelt mellé...
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 7:20 am

Hallottam,hogy katonák érkeznek mellém és egy ismerős hang szólított meg.
-Megtámadtak minket és eltalálták a védelmemre bízott lányt.-válaszoltam,majd felálltam Lucyvel a karjaimban.-A lányt vigyétek a király elé és mondjátok meg neki,hogy szóljon Merlinnek,hogy segítségre lesz szükségem.
Amikor a katonák elmentek, beléptem Lucyvel a sikátorba és megsebeztem a nyakam,majd a fejét a sebre szorítottam.
-Kérlek igyál, a vérem meggyógyit,de nem tesz vámpírrá.-suttogtam a fülébe,majd vártam,hogy mi történik.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 7:30 am

Lassan ismét magamhoz tértem, de valami egészen különös dologra figyeltem fel. Lanc kezében voltam és éppen a nyakához szorította a fejemet. Éppen ellent akartam volna mondani, mikor megéreztem vére édes ízét ajkaimon.
- Lanc... ne...- Suttogtam és próbáltam elvenni a fejem, de nem hagyta. Ajkaimat végül a kicsi sebre tapasztottam és apró kortyokban ittam az édes nedűt. Éreztem, ahogy szétáradt bennem az erő és hogy erőm kezd visszatérni. Zihálva tettem fejemet a mellkasára. Nem tudtam mitől történt mindez, de éreztem, hogy valami megváltozott bennem. Fáradt voltam és mindenek ellenére iszonyatosan fájt ott, ahol a nyíl még mindig bennem volt.
- Nem gyógyíthatsz meg teljesen.- Suttogtam levegő után kapkodva Akkor azt hinnék boszorkány vagyok..- Néztem a szemébe és szemeim ismét kezdtek lecsukódni..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Csüt. Dec. 08, 2011 7:34 am

-Tudom.-válaszoltam Lucynek.-Ez csak azért kellett,hogy amig Merlin ideér ne halj meg.
Elindultam vissza az út felé és pont akkor értem oda amikor Merlin is megérkezett.
-Üdvözöllek Merlin.-köszöntötem a varázslót.-Kérlek vidd el a várba Lucy úrnőt és vigyázz rá. Én elmegyek és elkapom a tetteseket.-mondtam és megvártam amig Merlin eltünik egy vakitó fénysugárban Lucyvel a karjában.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Csüt. Dec. 08, 2011 7:44 am

Hallottam még halkan Lanc szavait és azt is éreztem, hogy valaki átvesz tőle. Abban a pillanatban, hogy Lanc hangja egyre távolabbi lett még inkább csak azt akartam, hogy velem legyen.
- Lanc...- Suttogtam és ismét mély sötét álomba estem... Egy gyönyörű szobában tértem magamhoz. A szobában néhány gyertya világított csak az egyik asztalon és vizes tálak voltak, amikben a víz véres volt. Óvatosan fel akartam ülni, de abban a pillanatban iszonyatos fájdalom hasított belém.
- Maradj nyugton úrnőm, kérlek.- Szólalt meg egy férfi hang mellettem.
- Hol vagyok?- Kérdeztem remegő hangon és elkezdtem Lanc-ot keresni a szememmel.
- Hol van Lanc?- Néztem a férfira kérdő tekintettel.
- Pihenned kell, amint tud biztosan jönni fog.- Mondta.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Dec. 10, 2011 3:52 am

Amikor Egyedül maradtam körbe néztem az utcán és lassan megindultam abba az irányba,amerre a férfi szaladt. Ahogy hallattam az úton, meghallottam,hogy az egyik házban veszekedés folyik. Annyit sikerült megértenem a hangfoszlányokból,hogy egy nő felelősségre von valakit a hibája miatt.
Lassan elindultam a ház felé,majd amikor odaértem egy erőteljes rúgással beszakítottam az ajtót.
Bent a támadóm és egy számomra ismeretlen nő állt.
-Miért támadtál rám?-üvöltöttem a férfira,majd mielőtt megszólalhatott volna elkaptam a torkát.-Remélem tudod,hogy most meghalsz?
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Dec. 10, 2011 3:56 am

Nem tudom mennyi idő után keltem fel. A hasam még mindig iszonyatosan sajgott, de egy hangyányival jobb volt.
- Lanc...- Nyöszörögtem, és éreztem, hogy egy valaki odalép mellém. Lassan kinyitottam a szemeimet, és rápillantottam. Nagy sajnálatomra nem Lanc arcát láttam, hanem egy idegen férfiét.
- Hol van Lanc?- Kérdeztem és megpróbáltam visszaemlékezni mi is történt pontosan..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Dec. 10, 2011 4:02 am

A férfi egyre nehezebben szedte a levegőt és próbált kiszabadulni.
-Kik vagytok és miért támadtattok rám?-kérdeztem miközben a nő felé fordultam.
-Nem fogsz tőlünk megtudni semmit.-jött a válasz,majd a nő kést rántott és a saját gyomrába döfte.
-Te is ilyen makacs vagy?-kérdeztem a vergődő férfit és lazítottam a szorításon.
-Tudom,hogy megfogsz ölni,de a megbízónktól jobban félek.- jött a válasz,majd valahonnan egy kést rántott és a karomba döfte.
Agyamat elöntötte a düh és egy erős szorítással eltörtem a nyakát.
Amikor a férfi már hallott volt,kimentem és felgyújtottam a kunyhót, majd visszalovagoltam a várba és felmentem Merlin szobájába.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Camelloti kaland Empty Re: Camelloti kaland

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.