Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vérfarkasos kaland

2 posters

Go down

Vérfarkasos kaland Empty Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 1:27 am

Amikor magamhoz tértem egy nagy ágyon feküdtem. A kezeim ki voltak kötözve és nagyon sötét volt, valamint a fejem is iszonyatosan sajgott.
- Örülök, hogy újra közöttünk van, Ms. Cuiron. Elnézést kérem a durva bánásmódért. Az embereimet sajnos nem taníthatom jó modorra.- Hallatszott egy erős bariton férfihang a szoba egyik sarkából.
- Mit akarnak tőlem?- Kérdeztem remegő hangon, és igyekeztem kapcsolatba lépni Lanc-al.
~ Lanc! Segíts!!!
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 1:41 am

Lassan követtem Lucy nyomát a városban,miközben mindenkitől a két farkasról kérdezősködtem. Sajnos senki nem tudod segiteni,így az ösztöneimre hagyatkoztam.
Mivel tudtam,hogy a farkasok az erdős területeket kedvelik így elindultam kifelé a városból és a város melletti erdő felé vettem az irányt.
Menet közben gondolatban szólongattam kedvesem.
"Ne félj szerelmem jövök és megmentelek."
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 1:50 am

Amint meghallottam Lanc gondolatait a fejemben kissé megnyugodtam
- Lanc úgy is értem fog jönni és megment.- Köptem a szavakat a férfi felé, akit még mindig nem láttam.
- Igen, ebben biztos vagyok, már minden előre el van tervezve, ne aggódjon, Ms. Cuiron, a vőlegénye nem sok vizet fog zavarni, főleg miután végzek vele.
- Miért akarja bántani őt?- Kérdeztem, miközben igyekeztem kihúzni a kezemet.
- Ne is próbálkozzon, nem fog menni. És a vőlegényével van egy le nem zárt ügyünk. ő megölte azt a nőt, akit szerettem, most én ölöm meg öt, hogy maga szenvedjen. Kölcsön kenyér visszajár alapon.
- Ha magnak Lanc-al van baja, engem miért nem hagy ki belőle?
- Túl értékesek a gyerekeik számomra. Óh igen, mindent tudok az ikrektől. És magáról is, Lucy, de ne aggódjon, miután megszülte a gyerekeit, követheti a férjét.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 1:55 am

Sétálás közben megéreztem Lucy közelségét és futni kezdtem. Hirtelen egy ház elé érkeztem ahonnan a két farkas és Lucy illattát éreztem.
Az ajtó elé léptem és hangosan dörömbölni kezdtem.
-Nyissák ki Arthur Pendragon, Camellott királyának nevében és Sir Lancelott a Kerek Asztal lovagjának parancsára. Ha nem itt kő-kövön nem marad!
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 1:58 am

Amint meghallottam és megéreztem Lanc-ot hangosan kiabálni kezdtem a nevét.
- Lanc itt vagyok! Itt vagyok!- Kiabáltam mindaddig, amíg egy erős pofon ismét el nem vettem az eszméletemet.

Közben a földszinten fegyveres emberek sokasága jeleik meg.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 2:06 am

Amikor meghallottam Lucy hangját,majd a hirtelen elnémult elöntötte agyamat a vörös köd és egy határozott rúgással beszakítottam az ajtót. Az ajtó mögött álló férfinak esélye sem volt reagálni, a kicsapódó ajtó hatására eszméletét vesztette.
- Hol a menyasszonyom?-üvöltöttem el magam miközben kivontam a kardomat.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 2:09 am

A fegyveres férfiak rá emelték a pisztolyt Lanc-ra, de nem lőttek, várták az utasítást. Aztán pár pillanattal később egy férfi jelent meg a lépcső tetején, aki éppen a kezét dörzsölgette az előbbi hatalmas ütés miatt.
- Ó, hát itt vagy. Gyorsabb vagy, mint azt reméltem. Tudod.. a menyasszonyod, nem egy szófogadó teremtés. Sajnos jó modorra kellet tanítanom.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 2:18 am

-Mit tettél vele,te szemét?-kiáltottam a férfira.-És egyébként is ki vagy te? És mit akarsz tőlünk?
Amíg a válaszra vártam, összeszedtem a gondolataimat és elterveztem,hogy mit fogok csinálni a férfiakkal, ha Lucynek komoly baja esett.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 2:23 am

- Nemrég megölted azt a nőt, akit szerettem. Így most rajtad a sor, hogy elveszítsd azt, akit szeretsz.- Vigyorgott a férfi, miközben egyre lejjebb és lejjebb lépkedett.
- Ugye milyen borzasztó még belegondolni is, hogy elveszíted? Ja és nem mellesleg a gyerekek.. hát igen.. A legszomorúbb túlélni a saját gyerekeidet..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 2:28 am

-Az hogy megöltem valakit,az nem jogosít fel arra,hogy fenyegess.-válaszoltam.-Ha pedig megöltem a nődet azért csak Ő lehetett a felelős. Velem tégy amit akarsz,de Lucyt és a gyermekeinket hagyd ki ebből.
Miközben a férfit figyeltem letettem a kardomat a földre és a lépcső felé löktem.
-Itt állok elötted fegyvertelenül. Ne az embereid mögött állva legyél bátor,ha szeretnél valamit elérni tedd meg magad.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 2:40 am

A férfi egy intéssel letetette az emberei kezéből a fegyvert, de egy tapodtat se mozdult egyik se.
- Nem! sajnálom, de ezt meg kell bosszulnom, Morgana-ért és értem. És ahogy én szenvedek, úgy fogsz te is.- A férfi felemelte a kezét és Lucy mozdulatlan testét hozta egy férfi elő egy szobából. Az arca tele volt zúzódásokkal és a fejéből folyt a vér. Amint a férfi megérkezett a főnöke mellé lerakta a lányt és visszasétált a sorba a többi ember mellé...

Arra ébredtem, hogy valami hideg ér a hátamhoz. Lassan nyitottam ki a szemeimet. Igazából fogalmam sem volt, hogy hol vagyok, csak a fejem sajgott, de az iszonyatosan. Azonban nem maradt sok időm csodálkozni, hirtelen egy hatalmas rúgást éreztem a tüdőmbe, amitől kis híján alig kaptam levegőt, és más egyébre nem is figyeltem, csak arra, hogy a piciknek ne essen baja. Összegömbölyödve védtem a hasamat és hagytam, hogy a rúgások egyre záporozó hada elérjen.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 2:46 am

-Morgana-ért csinálod ezt az egészet?-kérdeztem megrökönyödve,majd mikor előhozzták Lucyt és a férfi rugdosni kezdte felüvöltöttem.- Ezért kitépem a szívedet,te fattyú. Morgana rászólgált a halálra,de mivel a királyom nővére volt csak Arthúr engedélyével tehettem meg. Morgana halála nem az én bűnöm,hanem a sajátja, én csak a kéz voltam amelyik lesújtott rá.
Amikor befejeztem a beszédet vártam,hogy szavaim eljutnak a férfi tudatáig, majd támadásba lendültem.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 2:52 am

Mielőtt bármit is tehettem volna megéreztem, hogy mocorogni kezdenek a férfiak körülöttem. Az összes fegyveres ember Lanc és az én rugdosóm közé állt és lefogták a vőlegényemet, így nem tudott sok mindent tenni, csak nézni, ahogy engem rugdos
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 2:59 am

-Gyáva féreg vagy!-üvöltöttem a férfiak fogságában.-Csak gyenge nőket tudsz bántalmazni és az embereid mögé bújsz. Legyél férfi és ha annyira szeretted Morgana-t, gyere és bosszuld meg a halálát rajtam.
-Ti pedig,-fordultam a többi férfi felé.-nem vagytok mások,csak egy gyenge ember láncos kutyái. Hová lett a farkasok büszkesége és ereje?
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 3:01 am

A farkasok morogni kezdtek és kezdett megdőlni a hitük, aztán mintha valami belső erő jött volna ismét morogva álltak sorfalat.
- Lanc...- Nyöszörögtem levegő után kapkodva és éreztem, hogy lassan minden teljesen elhomályosul előttem, de még egy utolsó erőmmel láthatatlanná válva négykézlábra álltam és arrébb mentem.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Május 12, 2013 3:11 am

- Titeket befolyásol ez a férfi.-néztem megint a farkasokra.- A gondolataitok nem a tieitek,hanem az övé.- Mutattam vádlón a lépcsőn álló férfira.
- Miért nem vallod be,hogy csak bábnak használod őket?-néztem a férfi szemébe,majd amikor éreztem,hogy gyengül a férfiak fogása kitéptem a karjaimat,de a helyemen maradtam.
- Most mit fogtok tenni?-kérdeztem a körülöttem állókat.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 3:13 am

A férfiak eleinte kérdőn néztek egymásra, majd megfordultak és szembeszegültek a főnöküknek.
- Matt, fogd meg a nőt és vidd fel a szobába!- Adta az utasítást a farkasok vezetője, majd morogva a támadómhoz ment. Eddig bírtam, utána minden teljesen elsötétült előttem..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Nov. 02, 2019 1:00 am

Amikor a farkasok szembe fordultak megbizójukkal, és a vezérük parancsára elvitték Lucyt, lassan elkezdtem megnyugodni, de azért az ösztöneim teljes kapacitással működtek tovább.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasos kaland Empty Re: Vérfarkasos kaland

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.