Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fegyver szoba

2 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fegyver szoba Empty Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Kedd Szept. 27, 2011 11:04 pm

Itt tárolja Lance a múltjából megmaradt tárgyakat.
Páncélok,fegyverek.
Az egyik falat teljes egészében a Camelot-ból elhozott tárgyak díszítik. Ezek között is fő helyen van az a páncél és kard amivel legyőzte Artúrt az első lovagi tornáján.

A Páncél:

Fegyver szoba Images?q=tbn:ANd9GcSK7jKew38KUS7P9QtB3DueyzfEob-I_u3RJ1TOHLhW2g8zFQ8C2w

A Kard:Fegyver szoba Images?q=tbn:ANd9GcQYNu-z8BkNMf6ANjtpK-6GF92k4PG8k1GRyFDZrktEA7tBDggwUqezysTlPw
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 29, 2011 3:54 am

Amikor belépünk a két férfinek elkerekedik a szeme a rengetteg fegyver láttán.
-Érezzétek magatokat otthon és ha bármi kérdés van forduljatok hozzám bizalommal.-mondom,majd elsétálok egy kicsit távolabb tölük és végig simitom a legelső páncélomat és közben elmerülök a múltban.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 29, 2011 3:59 am

Mikor belépünk a terembe körbenézek. Valahogy engem nem nyűgözött le a látvány, mint a fiúkat. Míg két bátyám a fegyvereket vizslatta Lanc mellé sétáltam.
- Milyen volt?- Kérdeztem és a páncéljára pillantottam. Első látásra nem egy mai darabnak tippeltem.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 29, 2011 4:03 am

Lucy kérdése riaszt fel a múltidézésből.
-A páncél vagy a lovagi torna?-kérdezek vissza majd mesélni kezdek.
-Először is tudni kell,hogy egy ilyen páncélt legalább két ember segitségével lehet csak felvenni. Útána egy kezdetleges faemelővel tesznek el a lovadra. Addig amig elnem indul a torna vagy a harc nincs is probléma,de amikor az ellenség eltalál és leessel a lóról, akkár bele is halhatsz.
Miután befejezem a beszédet tovább sétálok és megállok Morgana tükre elött.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 29, 2011 4:05 am

Elmosolyodtam. Nem pont ezt akartam megtudni, de most hogy már ezt is tudtam..Utána lépkedtem, majd mosolyogva megszólaltam.
- Úgy értettem, hogy milyen volt akkor élni?- Tettem fel kicsit pontosabban a kérdést. Nem tudtam elképzelni, hogy valaki olyan régóta éljen. Olyan furcsa volt.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 29, 2011 4:09 am

-Hát az élet egy kicsit nehéz volt,de lehet ez nekem csak azzért volt könnyebb mert már lovag voltam és voltak kiváltságaim.-mondtam.- Amig a világot jártam,nem mindig volt mit ennem,de bármilyen munkát elvégeztem. A szegény jobbágyok és parasztok tömegesen haltak meg a pestis és más betegségek hatására.
De beszéljünk más dolgokról. Láttál már sárkányt vagy akkár koboldot?-kérdeztem.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 29, 2011 4:13 am

Lehunyt szemmel hallgattam Lanc mondanivalóját. Nagyon szívesen elcseréltem volna egy napomat egy napomat, hogy átélhessem azt, amint Lanc átélt. Nagyot sóhajtottam és kinyitottam a szemeimet. Lanc kérdésén nagyon meglepődtem.
- Nos se koboldot se sárkányt nem láttam soha életemben. Bár valahogy a sárkányos részt nem nagyon bánom, a koboldok meg..sokat hallottam róluk..Miért kérdezed?- Néztem rá csodálkozva.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 29, 2011 4:17 am

Elmosolyodtam Lucy kérdésén, majd felpillantotam a tükörre.
-Tudod ez a tükör Morgan La Fay tükre. aki belenéz láthatja a múltat és a jövöt,de vigyázni kell. Mindennek ára van.
Ha látni szeretnél egy sárkányt állj a tükör elé és fogd meg a karom. Én már sokszor használtam és még semmi baj nem történt.
Lasan Lucy testvérei is odaértek hozzánk és hallgatták,hogy mit mondok.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 29, 2011 4:20 am

- Tényleg?- Kérdeztem döbbenten. Óvatosan belekaroltam Lanc-ba, bár láttam, hogy Mordouch ökölbe szorítja a kezét, így fejezve ki nemtetszését a dolognak. Mit sem törődve vele belenéztem a tükörbe és vártam, hogy mi lesz. Szívem hevesen zakatolt a mellkasomba és már roppant kíváncsi voltam.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 29, 2011 4:24 am

Amikor Lucy belém karolt elmosolyodtam,majd elkezdtem a múltra koncentrálni.
A tükör felülette egyre sötéttebb lett majd lassan elkezdet kitisztulni.
Egy gyönyörű mezőt láttunk amely olyan volt mintha rajta állnánk. A távolban egy vár magasodott,ami csak nekem jelentett valamit.
-Camelott-sóhajtottam fel,amjd szememet az égre emeltem. Láttam,hogy a vár felett két srkány árnya kergetőzik és különböző légi figurákat muttatnak be,mintha tudnák,hogy figyeljük őket.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 29, 2011 4:33 am

A tükör eleinte sötét felhőkbe burkolózott, majd ahogy egyre tisztább lett észrevettem a mezút, amin álltunk, és a kastélyt, ami fölött két sárkány fogócskázott.
- Istenem de gyönyörű.- Sóhajtottam és legszívesebben beléptem volna a tükörbe. Kezeimet előre engedtem és hozzáértem a képhez. Az furcsa módon beengedett. Hátra pillantottam a bátyáimra.
- Nem kellene Lucy.- Hangzottak Nikolai szavai.
- Nem lesz baj.- Válaszoltam, majd visszafordultam és beléptem a tükörbe.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 29, 2011 4:37 am

Amikor Lucy hozzáért a tükörhőz,az lassan beengedte.
Hallottam az egyik férfi szaavait és lassan megfordultam.
-Ne félj,vissza hozzom épségben.- mondtam,majd felkaptam a fal mellöl az egyik kardomat és Lucy után vettettem magamat.
Amikr én is átértem a tükrön,megfogtam Lucy vállát.
-Ez most mire volt jó?-kérdeztem.-Menjünk vissza.
Amint megfordultam,hogy vissza vigyem észre vettem,hogy a kapu amin beléptünk eltünt.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 29, 2011 4:44 am

Amikor megérkeztem a tükörkép valósággá vált. Nemsokára Lanc hangját hallottam mögülem.
- Nézd meg, itt vagyunk.- Mosolyogtam ás körbemutattam.
- Eszem ágában nincs még visszamenni.- Mondtam és elkezdtem rohanni a mezőn. Csak körbe-körbe, mintha nem is érdekelne más. Egy kis idő után elengedtem magam és lefeküdtem a fűbe. Az eget néztem és mélyeket szívtam a friss levegőből.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Márc. 03, 2012 7:54 am

Amikor visszaértünk a saját időnkbe,lassan Lucy felé fordultam.
-Ez nem olyan kényszer amit könnyen ki fogsz bírni.-válaszoltam,majd körbe néztem a szobában.-A bátyáid hová lettek vajon?
Kérdeztem Lucy-t, majd elindultam a szoba kijárata felé.
-Ha akarsz elmehetsz és bármikor vissza is térhetsz hozzám. Hiányozni fogsz szívem!!-szóltam még vissza a vállam felett.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Márc. 03, 2012 8:18 am

Mikor visszatértünk saját időnkben fura érzésem támadt. Lanc szavai eljutottak ugyan hozzám, de a tudatomban egyik se férkőzhetett be. Valami furcsa dolog volt körülöttem éreztem, ahogy lassan közelebb kúszik. Aztán hirtelen megéreztem.
- Lanc fogj egy kardot. De gyorsan!- Kiabáltam a férfi után. Alig telt el egy másodperc utolsó szavaim után már is megjelent mind a négy bátyám.
- Fiúk, nyugi!- Álltam bátyáim és Lancelot közé.
- Lucy állj el az útból. Megkeserüli ez a szemét alak, hogy elrabolt téged..- Mondta Morduch.
- Nem rabolt el. Önszántamból mentem. És mielőtt kiakadtok. Felnőtt nő vagyok. Azt csinálok amit akarok és azzal akivel akarok.- Mondtam indulatosan és hátrébb léptem egyet.
- Nagyon is érdekel, hogy mit csinál. A húgunk vagy.- Mondta Nikolai és mind a négy fiú elindult Lanc felé. Hatalmas dulakodás vette kezdetét. Láttam a kardok csillogását. És hallottam, ahogy a pengék egymáshoz ütődnek. Minden erőmet beleadtam, hogy a fiúk közé jussak. Azonban mikor megláttam, hogy Morduch éppen Lanc-ot akarja leszúrni egy gyors lépéssel elé álltam, így a tör bennem állapodott meg. A levegő megfagyott. Hallottam a bátyáim kétségbeesett kiabálását. Lenéztem a mellkasomra és megláttam a tört. A mellkasomba fúródott Egyenesen a szívembe.
- Ev....- Kiabálta Conrad... A fegyverek hangosan zörögni kezdtek, ahogy a földre estek, és megéreztem bátyáim közelségé. Morduch kezében feküdtem és közben az arcukat néztem.
- Miért? Miért kellett elé állnod?- Kiabált velem Nikolai.
- Mert szeretem..- Suttogtam és éreztem, hogy szám megtelik a véremmel.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Márc. 03, 2012 8:29 am

Miután Lucy szólt,hogy ragadjak kardot,gyorsan kivontam fegyverem a hüvelyéből és készen vártam a fejleményeket.
Amikor Lucy bátyjai berontottak a szobába és kiabálni kezdtem,mielőtt reagálhattam volna Lucy közénk állt és megpróbálta leállítani őket.
Sajnos ez nem sikerült,így dulakodni kezdtünk.
A harc hevében Nem tudtam a külvilágra figyelni,hogy eshetett meg,hogy Lucy-t az egyik bátyja szíven szúrta, miközben Lucy engem akart védeni.
Ahogy láttam,hogy lehanyatlik ledobtam a kardomat és felé léptem,ekkor az egyik bátyja ölbe vette.
Lucy,még az útolsó erejével kimondta,hogy szeret.
-Nos Uramim mi legyen?-kérdeztem a testvéreket.- Én megtudom menteni az életét,ha engeditek.
De annak ára van rá nézve. A húguk marad,de vámpír képességekhez fog jutni. Mit mondanak?
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Márc. 03, 2012 8:55 am

Hallottam, hogy Lanc beszél. És azt is értettem, hogy mit mond. Egyik kezemmel kutatni kezdtem az Ő keze után, és mikor megtaláltam megfogtam.
- Lanc... elég vicces dolog, hogy folyton te próbálod megmenteni az én életemet..- Próbáltam mosolyogni. Aztán megéreztem, ahogy valami csöpög le az arcomon.
- Fiúk..- Köhögtem és a bátyáimra néztem, akik szemében ott volt a szomorúság és a könnyek is csillogtak már bennük.
- Hé... fel a fejjel...
- Mentsd meg vámpír..- Vágott a szavamba Modruch..
- Ő érte bármit megteszek, de mentsd meg.- Mondta Conrad is. Kicsit meglepett ez a hirtelen felindulás a fiúktól..
- Nem akarom, hogy megmentsen..- Suttogtam a bátyáimnak. Könnyeimmel és véremmel küszködtem, de próbáltam még rájuk figyelni...
- Ebbe most nem nyitunk vitát. -Mondta Sebastian komoran..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Márc. 03, 2012 9:03 am

Miután a fiúk döntöttek,lassan letérdeltem Lucy teste mellé, és a fülébe suttogtam.
-Lehet,hogy késöbb megbánom,de megmentelek téged. Mert szeretlek.-suttogtam.-Kérlek ne haragudj majd rám később.
Amikor végeztem,felemeltem a fejem és a fiúkhoz fordultam.
- Bármi történik,nem léphettek közbe. Értitek?
Amikor fejbólintással jelezték,hogy értik,ráhajoltam Lucy nyakára és beleharaptam.
Lassan szívni kezdtem a vérét,majd amikor már eleget ittam újra felemeltem a fejem.
Lassan felhasítottam a karomat és Lucy szájához szorítottam.
-Igyál a véremből hogy élhess és szabad lehess.
Amikor megéreztem,hogy Lucy inni kezd megnyugodtam.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Márc. 03, 2012 9:24 am

Mikor megéreztem Lanc illatát minden félelmem elszállt. Hangja olyan nyugtatóan hatott rám, mint eddig semmi. Én még is tiltakozni akartam ellene. Nem akartam, hogy megint érezzem a vére édes ízét, ami elbódított. És nem akartam még többet ránézni, tudván, hogy nem lehetünk úgy se együtt. Éppen szóra nyitottam volna a szám, de abban a pillanatban megéreztem tűhegyes fogait a bőrömben. Halk sikoly tört fel belőlem, majd testem elernyedt. Csak azt éreztem, ahogy finoman fölém tornyosul és, hogy a véremet issza. Nem tudom mennyi idő után a csuklóját a számra tapasztotta és azt mondta, hogy igyak a véréből. Próbáltam tiltakozni. Minden maradék erőmmel azon voltam, hogy eltoljam a kezét, de nem tudtam. Az első cseppek után szó szerint a vére áldozatává váltam. Egy ideig hagytam, ogy agyamban a köd had uralkodjon el, majd elfordítottam a fejemet. Éreztem, hogy vére már is a munkájához látott.
- A tőr.. a tőr..- Sziszegtem és próbáltam figyelmeztetni valakit, hogy húzzák már ki belőlem..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Márc. 03, 2012 9:29 am

Lucy sziszegése eszembe juttatta,hogy egy tőr áll ki a mellkasából.
Lassan ovatosan kihúztam,majd letettem a teste mellé.
-Ne félj,nem lesz több baj.-suttogtam a fülébe.-Most már néhány dologban erősebb leszel.
Miután elmondtam mindent felemeltem a földről és elindultam vele a hálószobám felé,nyomomban a fiúkkal.

//Lanc Otthona/Hálószoba//
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Márc. 03, 2012 9:36 am

Miutána tört végre kiszedték belőlem kicsivel jobban éreztem magam, de utáltam Lanc-ot, hogy az engedélyem nélkül csinálta mindezt. Mikor felvett és azt suttogta a fülembe, hogy nem lesz semmi baj, valahogy minden haragom elszállt. Félkómában feküdtem a kezébe, de még halványan érzékeltem, hogy valamerre visz.. és azt is, hogy bátyáim követik minden szó nélkül...

//hálószoba//
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Hétf. Ápr. 16, 2012 10:32 pm

Ahogy ott térdeltem Artúr előtt,Merlin szólalt meg.
-Lancelott, igaz az,hogy vámpírrá váltál és a lány ki veled volt a rabszolgád?-kérdezte.-És egyébként hol vagyunk?
-Merlin-kezdtem bele mondandómba,majd felemeltem a fejem.-Igaz,hogy vámpír vagyok,de nem vagyok gonosz. A lelkemben még mindig az a lovag vagyok aki holtáig szolgálta volna Artúr álmát. A lány pedig, Lucy nem a rabszolgám. Ő a párom. Ez pedig Mystic Sang városa kb. 600 évvel az után a kór után ahonnan jöttetek.
Amikor idáig értem,megéreztem,hogy Lucy mellém lépett.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Hétf. Ápr. 16, 2012 10:40 pm

Hallottam Merlin szavait, amin először meglepődtem, majd jót mosolyogtam. Még közelebb mentem Lanc-hoz és meghajoltam Artúr előtt. Az igazat megvallva kicsit furcsa helyzet volt, de nem baj.
- Higgyenek neki. Az igazat mondja.- Nyomatékosítottam szavaimmal Lanc mondandóját.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lanc Elliot Hétf. Ápr. 16, 2012 10:57 pm

Amikor Lucy megszólalt,Artúr furcsálva pillantott ránk.
-Értem szavaitokat,de nehezen fogom fel.-mondta.-Szóvalmost mi 600 évvela mi jelenünk után vagyunk?
-Igen felség.-válaszoltam Artúrnak.-Ha szeretnétek,segitek visszajutni a ti időtökbe.
-Az jó lenne Lancelott.-válaszolt Artúr.-Ha lehet most azonnal szeretnénk indulni.
-Rendben királyom.-válaszoltam.-Forduljatok a tükör felé és képzeljétek el az úti célt.
Amikor minden sikerült, Artúr és Merlin elindultak a tükör felé. Merlin még egyszer visszafordult és ránk nézett.
-Lanc, hű barát vagy és tisztelek érte. De vigyázz Morgana még mindig fenni rátok a fogát.-mondta,majd mélyen Lucy szemébe nézett.- Vigyázz erre a nagy mamlaszra.
Miután végzett szavaival ő is Artúr után lépett és eltüntek a múltban.
-Hol is tartottunk,kedvesem?-fordultam Lucy felé.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Hétf. Ápr. 16, 2012 11:09 pm

Csendben figyeltem, ahogy Merlin és Artúr eltűnnek a tükörben. Merlin megjegyzésén elmosolyodtam.
- Vigyázok rá.- Nyugtattam meg még mielőtt eltűnt volna. Aztán mikor Lanc felém fordultam kezeimet átkulcsoltam a nyakán és megcsókoltam.
- Hallottad a parancsot. Vigyáznom kell rád.- Vigyorogtam, mint a vadalma.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Fegyver szoba Empty Re: Fegyver szoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.