Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mytic Sang Középiskola

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mytic Sang Középiskola - Page 2 Empty Re: Mytic Sang Középiskola

Témanyitás  Mikhael Kedd Május 29, 2012 10:39 pm

Amikor megérkeztem Mystic Sangba, első utam a középiskolába, új munkahelyemre vezettett.
Amikor megérkeztem a parkolóba egy pár-ra lettem figyelmes akik az egyik sarokban beszélgettek.
Lassan elindultam feléjük,majd láttam,hogy a lány megcsókolja a férfit és a nyakába kapaszkodik.
Amikor odaértem melléjük,halkan elköhintettem magam,majd miután rám figyeltek rájuk köszöntem.
-A nevem Mikhael Dubrovszky, és én vagyok az új testnevelés tanár. Megtudnák mondani,hogy hol van a tanári?
Mikhael
Mikhael

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Mytic Sang Középiskola - Page 2 Empty Re: Mytic Sang Középiskola

Témanyitás  Tate Hudson Vas. Aug. 26, 2012 3:30 am

Meglepődtem Tess reakcióján. Mindenre számítottam, csak erre nem. Boldogság. Megnyugvás. Ez a két érzelem szinte villámként csapódott belém. Rég éreztem olyan igazi, mindent átható boldogságot. Sosem hittem abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást. És most mégis olyanba lettem szerelmes, akiről nem is gondoltam volna, hogy valaha érezni fogok iránta valamit. Persze mindig is feltűnő volt nekem Tess gyönyörű és mély tekintete, de hát kinek nem. Nagyon szép lány, s aki ezt tagadni próbálja, az vagy nincs magánál, vagy egyszerűen hülye.
Miután véget ért szívmelengető csókunk, olyan szorosan öleltem őt magamhoz, amennyire csak tudtam, persze vigyázva, nehogy kinyomjam szegényből a szuszt. Nem szeretnék az intenzíven kikötni vele.
- Szívem szerint mindenkinek elmondanám, hogy egy ilyen gyönyörű lány tisztelt meg a szerelmével - itt egy halvány mosoly ült ki arcomra -, de sajnos tényleg titokban kell tartani a dolgot. - fejeztem be.
Alig értem mondandóm végére, amikor is arra lettem figyelmes, hogy valaki megköszörüli a torkát. Ösztönösen bontakoztam ki Tess öleléséből, bár tudtam, hogy nem sok értelme van, mert a férfi valószínűleg szemtanúja volt mini romantikus pillanatunknak.
- Amint beér az épületbe, forduljon balra, s a folyosó végén jobbra az utolsó ajtó a tanári. - igazítottam őt útba. Nagyon reméltem, hogy nem lesz olyan szívtelen, hogy beárul minket egy másik tanárnak. Elvégre, sose tudhatja az ember, kivel van dolga.
Tate Hudson
Tate Hudson

Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Mytic Sang Középiskola - Page 2 Empty Re: Mytic Sang Középiskola

Témanyitás  Tess MacCarrik Vas. Aug. 26, 2012 5:02 am

Egy kicsit furcsának találtam azt, ahogy rám mosolygott, de viszonoztam neki.
- Én is örülök neki, de tényleg jobb lenne ha titokban tartanánk, már csak azért is, mert nem szeretném, ha valami baj lenne.- Suttogtam és ölelésébe hosszan belebújtam mindaddig, amíg meg nem hallottam egy ismeretlen férfi hangot. Abban a pillanatban, amikor megéreztem, hogy Tate elenged én is hátrébb léptem, majd lehunyt szemmel hallgattam a két férfi beszélgetését. Amint befejeződött és már megint kettesben voltunk felnéztem Rá és mosolyogva megsimogattam az arcát. Aztán ahogy szépen lassan tudatosult bennem a dolog a mosolyom eltűnt az arcomról.
- Basszus, mi van, ha ez az új tanár..- dadogtam, majd kérdőn néztem Tate-re.
Tess MacCarrik
Tess MacCarrik

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Mytic Sang Középiskola - Page 2 Empty Re: Mytic Sang Középiskola

Témanyitás  Mikhael Pént. Aug. 31, 2012 10:18 pm

Amikor megtudtam,hogy hol a tanári elindultam,de közben behatoltam ovatosan a férfi és a nő elméjébe. Éreztem,hogy mit éreznek egymás iránt és az a félelmüket is,hogy elmondom bárkinek a történteket.
- Ne féljenek,nem árulom el önnöket.-üzentem gondolatban,majd besétáltam az épületbe és elindultam a tanári felé.
Amikor megérkeztem végignéztem az órarendemet és lesétáltam a tornaterembe.
Mikhael
Mikhael

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Mytic Sang Középiskola - Page 2 Empty Re: Mytic Sang Középiskola

Témanyitás  Mikhael Kedd Okt. 29, 2019 11:47 pm

Miután véget értek az óráim, felmentem a tanáriba és össze szedtem a táskám és a kabátom. Haza felé még bementem az iskola igazgatóhóz, hogy elköszönjek majd a szállásom felé indultam.

Éjszakai szálló-Hotel
Mikhael
Mikhael

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Mytic Sang Középiskola - Page 2 Empty Re: Mytic Sang Középiskola

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.