Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konyha és étkező

2 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Konyha és étkező - Page 2 Empty Re: Konyha és étkező

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Május 11, 2013 11:45 pm

-Ha azt mondanám,hogy a mondabeli Sir Lancelott és én ugyanazok vagyunk elhinnéd?-kérdeztem.- A Kerek Asztal lovagjának lenni pedig annyit jelent,hogy védjük az ártatlanokat és különböző jó cselekedeteket hajtunk végre. Az itt levő emberek a saját jó szántunkból vannak itt és akkor mennek el amikor akarnak.
Miközben beszéltem mélyen Amy szemébe néztem és próbáltam kitalálni,hogy mit tervez a vámpírral. Akar-e bosszút állni,vagy hagyja,hogy a sors döntsön felőle.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Konyha és étkező - Page 2 Empty Re: Konyha és étkező

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Május 11, 2013 11:51 pm

- Hűha, ezt nem gondoltam volna rólad..- Vallotta be Amy, aztán apró mosoly jelent meg az arcán.
- Bármikor én is elmehetek, ha akarok, ugye? Mert... nincs senkim... és nem akarok elmenni, de ha másképp adódik.. Szóval szeretnék veletek lenni...- Vallottam kicsit bátrabban és megszorította a kezem én pedig ránéztem.
- Persze csak ha Lucy sem bánja.- Nézett rám.
- Dehogy, minél többen vagyunk, annál jobb. Legalább nem fogok unatkozni, amikor már csak az ágyban fekhetek.- Mosolyogtam a lányra és hirtelen az egész asztal körül nagy csend támadt. Kérdőn néztem kedvesemre, hogy mi történhetett, aztán megéreztem valami furcsa bizsergést.
- Lanc.. van itt valaki...- Suttogtam halkan és felálltam az asztaltól. Elengedtem Amy kezét és Lanc-ét is, majd megfordultam és hagytam, hogy tünde ösztöneim a felszínre törjenek.
- Ketten vannak... a szobánkban sétálnak.- Suttogtam és félve néztem kedvesemre.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Konyha és étkező - Page 2 Empty Re: Konyha és étkező

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Május 11, 2013 11:58 pm

Lucy szavaira felkaptam a fejem.
-Lucy te gyere velem,szükségem lehet a képességeidre.-mondtam majd Adamre néztem.- ha én és Lucy kimentünk bezárod az ajtót és nem nyitod ki senkinek. Ha valaki mégis be jön megpróbálod megvédeni a többieket, de minden veszni látszik lementek a pincébe és bezárkóztok. Megértetted?
Adam válasza után kézzen fogtam Lucyt és elindultunk a szobánk felé.

//Hálószoba//
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Konyha és étkező - Page 2 Empty Re: Konyha és étkező

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Május 12, 2013 12:06 am

Bólintottam, és megvártam míg Lanc kiadja az utasításokat, aztán belekapaszkodtam a kezébe és úgy indultam fel a szobánkba.

/Hálószoba/
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Konyha és étkező - Page 2 Empty Re: Konyha és étkező

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.