Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Udvar...

2 posters

Go down

...Udvar... Empty ...Udvar...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Kedd Feb. 21, 2012 7:05 am

...
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Udvar... Empty Re: ...Udvar...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Kedd Feb. 21, 2012 7:09 am

Lassan gurultam be a kocsimmal a házam előtti kis udvarral. Leparkoltam, majd Thora-ra néztem.
- Teszünk egy kis kitérőt, ha nem bánod. Az igazat megvallva, úgy is van egy kis dolgom a városban és most gyorsan akkor a te fuvaroddal együtt elintézem. Gyere be, legalább kicsit felmelegszünk.- Mutattam a házamra és kiszálltam. Vámpír sebességemmel megkerültem a kocsit, majd kinyitottam a lány ajtaját.
- Csak ön után milady.- Nyújtottam neki a kezemet, hogy ki tudjon szállni.
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Udvar... Empty Re: ...Udvar...

Témanyitás  Thora Bering Kedd Feb. 21, 2012 7:18 am

Kicsit furcsának találtam, hogy egy számomra teljesen ismeretlen házhoz érkeztünk. Nem nagyon értettem a helyzetet, de majd csak megmagyarázza. Erre nem is kellett olyan sokat várnom.
- Rendben... - mondtam kicsit gyanakodva. Őszintén szólva nem bíztam meg benne teljesen. Még csak alig negyed órája ismerem. És mindenki látott már olyan filmet, ahol a gyanútlan áldozatot még számára is észrevétlenül "elrabolják", hogy aztán szörnyű körülmények közt tartva megkínozzák. Bár ez a fickó nem tűnik egy Hannibal Lecternek, de nem minden az aminek látszik.
- Ahogy kívánja, Lord Keith. - adtam rá a színjátékra, amikor, meglehetősen szokatlan gyorsasággal, a kocsi jobb oldalához került, hogy kisegítsen engem a járműből. Megfogtam a kezét és abba kapaszkodva szálltam ki. Amikor kiérve az autóból kiegyenesedtem, körülnéztem és elismerően bólintottam.
- Nem semmi kéró. - jegyeztem meg mosolyogva felé fordulva.

/ Lakás /


A hozzászólást Thora Bering összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 22, 2012 7:44 am-kor.
Thora Bering
Thora Bering

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

...Udvar... Empty Re: ...Udvar...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Kedd Feb. 21, 2012 7:34 am

- Köszönöm.- Mosolyogtam a lányra, majd egy pillanatra a nyakára csúsztattam a tekintetem. Észrevettem, a nyaki ütőerét, ami pulzált a bőre alatt. Akaratlanul is, de megnyaltam a számat. Csak most fogtam fel, hogy mennyire éhes vagyok.
- Khm.. akkor gyere.- Engedtem el a kezét, majd becsuktam az ajtót és elindultam előre. Mikor a lakásajtóhoz értem előkaptam a kulcsokat és gyorsan kinyitottam a zárt. Amint az ajtó kinyitódott beléptem, majd beinvitáltam.
...Lakás...
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Udvar... Empty Re: ...Udvar...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.