Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Lakás...

2 posters

Go down

...Lakás... Empty ...Lakás...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Kedd Feb. 21, 2012 7:05 am

...
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Pént. Márc. 09, 2012 8:35 am

Kinyitottam az ajtót és előre engedtem Thora-t, majd én is beléptem és bezártam az ajtót.
- Kérsz valamit inni? Valami harapni valót?- Kérdeztem barátságosan és igyekeztem nem a nyakára figyelni. Annyira éhes voltam már, hogy szinte alig bírtam magam féken tartani, hogy ne vessem rá magam a lányra.
- Őm... Nos fáradj beljebb és érezd otthon magad. Egy perc és jövök.- Mondtam és felsiettem a lépcsőn, egészen a szobámig. Ott ledobáltam a holmijaimat az ágyamra és próbáltam kiverni a fejemből a lány vénáját.
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Thora Bering Szomb. Márc. 10, 2012 4:04 am

Beértünk a lakásba és kicsit furcsának tartott, hogy ide hozott. Mármint, nem lett volna egyszerűbb, ha előbb lerak és azután jön ide? De nem akartam rögtön dühöngeni, lehet, hogy ez nála valami vendégszerető szokás, vagy mit tudom én, mi.
- Nem kérek semmit, köszönöm. - válaszoltam egy halvány mosollyal. Ezután azt mondta, hogy egy perc és jön, ezért én megálltam az előszobában és vártam. Csak nem lehetek akkora paraszt, hogy azonnal szétterpeszkedjek a kanapén. Pedig a sok gyaloglás után most azt tenném.
Azonban több percig álltam ott és ő még mindig nem jött. Kezdtem kicsit furcsának találni, ezért elindultam abba az irányba, amerre elment. Végül megláttam egy szobában és látszólag nagyon ideges volt. Jesszus, mit műveltem?
- Öm... Valami baj van? - kérdeztem és kíváncsian néztem rá.
Thora Bering
Thora Bering

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Szomb. Márc. 10, 2012 9:51 am

Mikor meghallottam Thora hangját az ajtóban felkaptam a fejemet. Egy percig csak néztem, majd felálltam és egy szempillantás alatt előtte termettem. Megfogtam a kezét, majd behúztam a hálószobámba és bezártam az ajtót. A lány felé fordulva a nyakát kezdtem bámulni, és alig bírtam már megállni, hogy ne igyak a véréből.
- Éhes vagyok rád.- Morogtam szinte állati hangon és egyre közelebb sétáltam hozzá. Mikor előtte álltam, finoman megfogtam a derekát és magamhoz húztam.
- Megígérem, kárpótollak utána, csak, muszáj innom.- Dörmögtem a nyakába és a haját félre söpörve, finoman az ágyra löktem. Fölé másztam és kezeit lefogva beleharaptam a nyakába. Amint megéreztem ajkaimban édes vére izét elöntött a mámor és a gyönyör. Kezemet vadul a fenekére illesztettem és szorosan magamhoz húztam. Férfiasságom fájdalmasan lüktetett a nadrágomban.
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Thora Bering Szomb. Márc. 10, 2012 10:11 am

Meglepődtem, amikor behúzott a hálószobába és becsukta az ajtót. Ez, ez, ez... Ez nekem gyanús. Keith készül valamire, az egészen biztos. De mire?
- Éhes vagy rám? - kérdeztem, mert nem értettem ezt a mondatot. Nem akarok okostóninak tűnni, de nyelvtanilag nem helyén való. A következő pillanatban a derekamnál fogva magához húzott, majd az ágyra lökött, lefogott és utána... El sem hiszem, amit utána csinált. Belém harapott! Miféle ember tesz ilyet?
Először éles fájdalom hasított a nyakamba, de ezt szépen lassan egy meglehetősen kellemes érzés váltotta fel. Mikor abbahagyta, megéreztem kezét a fenekemen és hogy közelebb húzott magához. Ilyen helyzetben nem szokása az embernek agyalni. Én sem tettem így. Tudom, hogy nem helyes, hogy csak így hagyom, hogy ezt tegye velem, de be kell vallanom, hogy azért élvezem ezt a hirtelen jött vadságot.
Az ingét megfogva nagy nehezen ledobtam őt az ágyra, majd az ölébe ültem és a füléhez hajoltam.
- Mégis mi... vagy te? - kérdeztem suttogva. Mert bár elfogott a hév, de azért még foglalkoztat, miért tette a nyakammal azt, amit.
Thora Bering
Thora Bering

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Vas. Ápr. 08, 2012 5:57 am

Amikor eltolt magától éppen azon voltam, hogy még erősebben magam alá gyúrom, de ahogy rám mászott és megéreztem, hogy az ölemhez ér az öle, agyam csak azon agyalt, hogyan szabadíthatnám meg minél gyorsabban a ruháitól. Amikor meghallottam a hangját a fülemnél, állatias morgást hallatva lefogtam a kezét és átfordultam vele. Így megint ő volt alul.
- Vámpír vagyok.. egy éhes vámpír..- Suttogtam a fülébe, majd ajkaimat ismét nyakára tapasztva szívni kezdtem édes vérét. Közben kezeimmel a nadrágját próbáltam lehúzni. Miután sikerült leszednem róla a felesleges ruhát, a pólójától is megszabadítottam, majd az összes többi zavaró tényezőtől. Mikor már csak anyaszült meztelenül feküdt alattam elengedtem a nyakát, levetkőztem, és újra fölé másztam. Számat a két pici sebre helyeztem és erősen megszívtam őket, így juttatva még nagyobb örömöt magamnak. Míg én ittam a véréből, a két lába közé fészkelődtem, és szorosan az öléhez dörgölőztem.
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Thora Bering Pént. Ápr. 20, 2012 7:06 am

Hirtelen fordított egyet rajtunk és ismét ő került felülre. Tudom, ez nem az a helyzet, amikor az ember mély gondolkozásokba esik, de mégis átfutott egy pillanatig az agyamon, hogy miért csinálom én ezt? Mármint, alig ismertem meg ezt a pasast és most kiderül, hogy nem is annyira átlagos. Miért megyek bele mindebbe? Miért nem érzek semmi rosszat a dologban? De ezen gondolatok szinte azonnal el is szálltak. Aztán amikor a fülembe suttogta az igazságot, ledöbbentem. Tudtam, hogy van benne valami fura, de ez... Nem volt időm tovább gondolkodni, ismét a nyakamra tapadt, majd gyorsan történtek a dolgok: levetkőztetett, majd a saját ruháitól is megszabadult, majd mikor már majdnem behatolt... Eltoltam magamtól. Nem volt könnyű, de azért sikerült. Nem mondom, hogy nem élveztem, amit csinál de tisztázni kéne pár dolgot.
- Várj. - mondtam, majd kis szünetet tartva folytattam - Áruld el kérlek, hogy miért vagy rám ilyen hatással? Mármint más pasinak nem engedtem volna azonnal, sőt talán hetek múlva sem. De te... Valami szuper vámpír izé dologgal vettél rá erre? Vagy... Bennem van a hiba? - kérdeztem, de rájöttem, hogy utóbbi az igaz. Akármilyen hihetetlen is, de vonzalom ennyi idő alatt is kialakulhat. Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de tagadhatatlan, hogy vonzódom iránta. Mielőtt még válaszolhatott volna, tarkójánál fogva visszahúztam magamhoz és megcsókoltam.
Thora Bering
Thora Bering

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Vas. Ápr. 22, 2012 7:14 am

Éppen válaszolni akartam a kérdéseire, mikor magához húzott és megcsókolt. Nem igazán törődtem a kérdéseivel. Vele együtt eldőltem, és folytattam ott, ahol elkezdtem. Férfiasságom már szinte visított, hogy meghágjam a lányt, de volt benne valami olyan, ami miatt nem tudtam könyörtelen lenni és erőszakos. Vele nem. Óvatosan végigcsúsztattam kezeimet a lány testén, le a combjaiig, majd visszafelé a belső combján, míg meg nem éreztem azt a területet, amire leginkább vágytam. Amikor meghallottam Thora halk nyögését, szétnyitottam szeméremajkait és simogatni kezdtem nedves húsát.
- Annyira, nedves vagy..- Suttogtam ajkaiba, és lassan belecsúsztattam az egyik ujjamat.
- És olyan szűk.- Nyögtem fel fájdalmasan. Férfiasságom egyre jobban lüktetett és nagyon szerettem volna belecsúszni a lányba. Azóta nem akartam valakit ennyire, amióta elvesztette életem szerelmét. Részben hasonlítottak is. Mind a ketten ugyan úgy mosolyogtak, ugyan olyan vadak voltak és ugyan olyan nagy feltudták korbácsolni a vágyaimat.
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Thora Bering Vas. Júl. 08, 2012 3:34 am

Ahogy kezeivel végigment a testemen, majd a combomon felcsúsztatva egy kezét az érzékeny pontomat vette célba, halkan felnyögtem. Általában nem megyek bele csak úgy az ilyen helyzetekbe, de most valami azt súgta, hogy ezt meg kell tennem. És be kell valljam, hogy nagyon is élvezem.
- Ha bent leszel, meglátod, hogy "kitágulnak a lehetőségeid". - suttogtam a fülébe vigyorogva, majd fordítottam egyet magunkon és az ölébe ültem. Direkt úgy helyezkedtem, hogy még ne hatoljon belém, de azért fészkelődtem kicsit, ezzel is hergelve őt.
Thora Bering
Thora Bering

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Keith Deman Anderson Vas. Júl. 08, 2012 3:50 am

Vigyorogva folytattam ujjam munkáját, mindaddig, amíg fölém nem került és rá nem ült a farkamra. Ahogy éreztem rajta a melegségét akaratlanul is felnyögtem. Iszonyatosan akartam a lányt. A combjai közé akartam feküdni és addig csókolni, amíg a nevemet nem kiabálja, vagy nem könyörög azért, hogy nyelvem helyét a farkam vegye át.
- Iszonyatosan jó vagy.- Nyögtem hangosan, majd kezeimet a derekára kulcsoltam és lassan húzkodni kezdtem a farkamon előre és hátra, hogy így is kis enyhüléshez jussak. Heréim be voltak már dagadva és úgy fájtak, mintha erősen megszorították volna őket, pedig csak enyhülés után epekedtek.
Keith Deman Anderson
Keith Deman Anderson

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 18.
Age : 67
Tartózkodási hely : Mystic Sang

Vissza az elejére Go down

...Lakás... Empty Re: ...Lakás...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.