Fantasy szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pince heyiség

2 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Pince heyiség Empty Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 08, 2011 3:39 am

Lanc itt tartja a vérszomja kielégitéséhez szükséges személyeket. Van köztük néhány tündér és ember is. Az itt levők luxus körülmények között élnek és bármikor elmehetnek.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 08, 2011 3:41 am

Amikor belépünk a házamba, Lucyt levezettem a lépcsőn és megállok egy ajtó elött.
-Mielőtt belépnénk,meg kell értened,hogy amit itt látsz az minden a szabad akarat alapján történik. Én senkit nem kényszerítek semmire.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 08, 2011 3:56 am

- Rendben.- Válaszoltam. Egy kicsit elgondolkodtam, hogy vajon mit tartogathat számomra a ház belülről. persze, biztos voltam benne, hgy tele lessz régi dolgokkal, de bevallom eléggé izgultam. Nagyon érdekelt, hogy mi is lesz pontosan..
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 08, 2011 4:01 am

Amikor kinyitottam az ajtót sok szempár fordult felénk,de egyik sem volt félénk.
Amikor beljebb léptünk egy tündér lány lépet oda hozzánk és üdvözölte Lucyt.
-Szia. A nevem Miranda. Te új vagy Lanc udvartartásában?-kérdezte,majd odasétált hozzám és egy puszit nyomot az arcomra.- Üdvözöllek Uram.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 08, 2011 4:41 am

Mikor beléptünk a pincébe és egy tündér fogadott kicsit nagyon meglepődtem.
- Szi..szia Lucy vagyok.- Intettem, majd döbbentem figyeltem, ahogy Lanc-el beszél. Mikor a lány kicsivel arrébb ment a férfi felé fordultam.
- Uram? Lanc mi folyik itt?- Kérdeztem többenten. Nemértettem ezt az egészet..Kezdtem úgy érezni, hogy Sebastian-nak igaza volt azzal kapcsolatban, hogy a vámpír, mindig vámpír marad...
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 08, 2011 4:57 am

- Tudod,mondtam,hogy nem vagyok gonosz,- fordultam Lucy felé.-de nekem is szükségem van vérre eleven forrásból. Az itt jelenlevő emberek és tündérek teljesen önszántukból csatlakoztak hozzám és szolgálnak engem amiben kell.
Közben Miranda is vissza jött és megállt velünk szemben.
-Miranda kérlek meséld el Lucy-nek hogy miért vagy itt és hogy milyen körülmények között élsz.
Miranda Lucy felé fordult és lassan mesélni kezdett:
-Tudod pár évvel ezelőtt még én is jártam a világot és az emberek között éltem. Egyszer rossz társaságba keveredtem és egyik este a társaság néhány tagjáról kiderült,hogy vámpírok és csak a vérem miatt hagyták,hogy velük legyek. Elvittek egy elhagyatott helyre és megakartak ölni, amikor valami csoda folytán Lanc ott termet és rendet tett közöttük. Vagyis megölte őket. Akor még nem tudtam,hogy ő is egy közülük,de amikor mindent elmondott őszintén úgy döntöttem,hogy vele maradok. Felajánlotta,hogy ha vele tartok amíg élek vigyázz rám és mindent megad nekem amit lehet.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szer. Okt. 12, 2011 6:04 am

Döbbenten hallgattam a lány minden szavát. Mikor befejezte Lanc-ra néztem kicsit elképedve. Két lépést hátráltam, majd mikor az ajtóhoz ért a kezem megálltam.
- Lanc...ez...nem helyes.- Néztem a férfira még mindig elképedve. Fel nem tudtam fogni, hogy ki ajánlaná fel, egy vámpírnak, hogy amíg él mellette lesz.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szer. Okt. 12, 2011 6:08 am

Lassan Lucy felé fordultam.
-Kérdezd meg bármelyik jelen levő személyt,hogy mióta velem vannak jobb lett-e az életük.-mondtam-És az hogy hetente egyszer élek a vérükön szerintem nem bűn,ha jó szándékkal adják. Tudod,ha akarnád kényszeríthetném az elméjüket,hogy adjanak,de én nem kívánok ilyen mocskos trükkökkel élni. Téged is kényszeríthetnélek,hogy maradj velem és senki nem tudná meg soha.
Miután elhallgattam,odasétáltam a billiárd asztalhoz és játszani kezdtem.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szer. Okt. 12, 2011 6:12 am

Egy ideig néztem utána, majd közelebb léptem.
- Lanc akkor is, ha maguktól vannak veled, ha nem...ez...annyira abszurd. Úgy értem...- Pillantottam Mirandára.
- Nézz rá Lanc, még olyan fiatal, előtte az egész élet...- Mondtm halkan csengő hangon, majd elnémúlva néztem magam elé.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szer. Okt. 12, 2011 6:16 am

-Te abszurdnak tartod,de sajnos nekem ez az élet.-válaszoltam,miközben az asztalt néztem. A hajam eltakarta az arcomat,így senki nem láthatta,hogy arcomon rózsaszín könnyek folynak.- Ha bármelyikük el akar menni,én nem tartoztatom őket. Ők már nem csak a táplálékot,hanem a barátaimat is jelentik.-válaszoltam, majd elgondolkoztam.-Mond harapott már meg téged vámpír vagy bármilyen lény?
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szer. Okt. 12, 2011 6:19 am

Az utolsó kérdését meghallva felemeltem a kezemet.
- Nem, de tudod mire vagyok képes. Nem tudnál hozzám nyúlni, ha én úgy akarom- Néztem rá halál komoly arccal, majd megláttam a rózsaszín könnycseppeket az arcát.
- Nézd, tudom, hogy táplálkoznod kell, de...nem lenne egyszerűbb, ha a kórházba mennél és beépítenél egy embert?- Kérdeztem összeráncolt homlokkal.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szer. Okt. 12, 2011 6:24 am

-Az emberi vér csak kiegészítő táplálék a vámpírok számára. Pár napig megtudunk lenni vele,de ha hosszabb távon szeretném elnyomni a vérszomjamat,akkor tündérekből,vagy más különleges lényekből kell táplálkoznunk.-válaszoltam.-Igen megtudnád védeni magad, de csak fizikálisan,az elméd még akkor is szabad préda bármilyen vámpírnak.
Láttam,hogy észre vette a könnyeimet,de az a baj,hogy ezt sajnos mások is. Hála Miranda figyelmességének, aki egy zsebkendővel rohant oda hozzám,gyorsan letöröltem a könnyeimet és immár nyugodtan fordultam Lucy felé.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szer. Okt. 12, 2011 6:30 am

- És más lények csak úgy hagyják, hogy táplálkozz belőlük?- Kérdeztem és bíztam benne, hogy a válsza a nem lesz. Valahogy fel nem tudtam fogni, melyik tündér, vagy más lény engedné, hogy egy vámpír táplálkozzon belőle...A hideg futkosott a hátamon a gondolattól is, hogy esetleg belém harap.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szer. Okt. 12, 2011 6:34 am

-Tudod, senki nem hagyja,hogy megharapjam és a vérét szívjam. Alap esetben.- válaszolom.-De vannak olyan emberek és tündérek,akik a harapás megszállottjává válnak. Tudod,a szervezetünk és a szemfogaink egy olyan anyagot bocsátanak ki amik élvezi érzést stimulálnak. Szóval az áldozataink inkább boldogságnak fogják fel a dolgot. Ezért veszélyes a vámpírok vérszívása.
-És ne félj téged soha nem harapnálak meg.-válaszolom ki nem mondott kérdésére.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szer. Okt. 12, 2011 6:39 am

- Jó...tudod mit, hagyjuk. Ezt én soha nem fogom megérteni, hogy ki leli benne örömét.- Emeltem fel a kezemet megadóan, majd mikor kijelentette, hogy soha nem akarna megharapni...valahogy nem éreztem azt, hogy tényleg nem akar.
- Nézd Lanc, köszönöm hogy elárultad, és tényleg hálás vagyok érte, de... nemtudom, hogy ide való vagyok-e...
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szer. Okt. 12, 2011 6:42 am

-TE csak egy vendég vagy és bármikor elmehetsz-válaszoltam,majd hirtelen megéreztem,hogy valaki közeledik.-Mond a testvéredék is megérzik,hogy merre vagy?
Éreztem,hogy lassan felforr a vérem és inkább egy kicsit hátrálni kezdtem.
- Ha akarsz elmehetsz és a bátyáidnak is elmondhatsz mindent.- ahogy kimondtam,Miranda jött oda hozzám és a fülembe suttogott. - Ha akarsz te is elmehetsz tőlem, sőt mind annyian elmehettek-néztem körbe a szobában,majd megfordultam és a falnak dőltem.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Szomb. Okt. 15, 2011 11:43 pm

- Igen, megérzik.- Válaszoltam, majd én is észrevettem azt a különös érzést. Pár pillkanat múlva megérkezett Nikolai és Morduch.
- Lucy, mit keresel itt?- Kérdezte Morduch és szigorú tekintettel nézett rám.
- Lanc mutatott nekem valamit, azért jöttem ide.- Válaszoltam és próbáltam nem pánikba esni. Annak nagyon is örülötem, hogy ők jöttek és nem Sebastian.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Szomb. Okt. 15, 2011 11:50 pm

Amikor a két férfi belépett,megfordultam és rájuk néztem.
-Titeket ki hívott ide?-kérdeztem.-A húgotok biztonságban van és egy haja szála sem görbült.
Lassan megindultam feléjük,de Miranda közénk állt.
-Lanc, ne csináld ezt. Te más vagy mint a többi vámpír, Tisztességgel bántál velem és a többiekkel is. Ezért mindannyian hálával tartozunk neked.-kért,miközben könnyek potyogtak a szeméből,majd a két férfi felé fordult.- Ne mások bűnei alapján ítéljétek meg őt. Te rendes és nem lenne képes ártani senkinek.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 16, 2011 12:00 am

Láttam, hogy a dolgok kezdenek egy kicsit elfajulni.
- Fiúk, nyugi.- Álltam két bátyám és Lanc közé, Miranda mellé.
- Lucy, lehetne ennél több eszed, drága húgom.- Néz rám Morduch.
- Te is tudod, hogy nem bánott. Látnod kellett, hogy nem csinált velem semmi rosszat.- Mondtam csöndesen, majd lehajtottam a fejemet.
- Igaza van a lánynak. Lanc nem olyan, mint a többi vámpír.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 16, 2011 12:05 am

Jól esik, hogy Lucy is csatlakozik Mirandához és szavaival próbál megvédeni.
-Lucy, hagyd hogy a saját harcaimat én vívjam meg. ha a testvéreid,úgy érzik,hogy veszélyes vagyok,akkor hagyd,hogy megpróbáljanak legyőzni.-vetítem szavaimat Lucy fejébe,hogy csak ő halljon.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 16, 2011 12:20 am

Mikor meghallottam lanc szavait a fejemben kicsit megijedtem. Eléggé gyorsan ért a dolog.
- Nem fogom hagyni, hogy megint egymásnak menjetek. És egyáltalán nem mindegy.- Nézk Lanc-ra.
- Ők a bátyáim, és nem hagyom, hogy bajuk essen. És azt se akarom, hogy neked valami bajod essék.- Nézek a fiúkra kicsit dühödt tekintettel.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 16, 2011 12:32 am

-Hallottátok a húgotokat.- nézzek a két férfire.-Kénytelenek lesztek megbízni az ítéletében,hogy én nem ártanék egyikőtöknek sem.
Látom,hogy Miranda is megnyugszik és lassan visszasétál a kanapéhoz.
-Köszönöm,hogy próbáltál megvédeni.- üzenem neki gondolatban,majd visszafordulok a két férfi felé.- A nevem Lanc. Gondoltam bemutatkozok nektek, mint jó házigazdához illik.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 16, 2011 12:46 am

Láttam, hogy a fiúk nem nagyon akarták elfogadni a tényeket. Viszont nagyon megdöbbentem, mikor Morduch kezet nyújtott Lanc-nak.
- Morduch Cuiron vagyok.- Mutatkozott be Lanc-nak. Egy apró mosolyt küldtem bátyám felé, aki viszonozta is. Aztán kíváncsian vártam, hogy Nikolai mit tesz ezek után. Bár tudtam, hogy nikolai nem fog majd vele kezet, azért akkor is megdöbbentem mikor bólintott Lanc felé egyet, köszönésképpn.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lanc Elliot Vas. Okt. 16, 2011 12:50 am

Elfogadtam Morduch flém nyújtott kezét,majd biccentettem a másik férfi felé is.
-Ha van kedvetek felmehetnénk a nappalimba és ott is folytathatnánk a beszélgetést.-javasoltam,majd választ sem várva elindultam. Az jtóban megálltam és vártam,hogy a többiek is kijöjjenek.
Lanc Elliot
Lanc Elliot

Hozzászólások száma : 381
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Lucy Evangelin Cuiron Vas. Okt. 16, 2011 1:03 am

- Menjünk fel.- Indultam el én is Lanc után és hallottam, ahogy Morduch és Nikolai is elindul utánam. Igazából egy kicsit még mindig féltem, hogy valamin össze fognak akadni és azt nagyon nem szerettem volna. Így is nagyon ki voltam merülve a sok elpazarolt erő miatt és ha mégegyszer fel kell állítanom a védelmező mezőt biztosan nem fogok két lábamon hazamenni.
Lucy Evangelin Cuiron
Lucy Evangelin Cuiron

Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Mystic Sang City

Vissza az elejére Go down

Pince heyiség Empty Re: Pince heyiség

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.